Hatice Doğan Südaş
Akademisyen, Girişimci ve Yazar
5 Ders
45 Öğrenci

Hatice Doğan Südaş, iş dünyası, teknoloji ve psikoloji alanlarının kesiştiği konular hakkında ders verir, danışmanlık yapar ve yazılar yazar. Hatice Doğan Südaş Çukurova Üniversitesi’nde Pazarlama Ana bilim dalında öğretim üyesidir.

2019 yılında Teknokent’te BEINMINDS Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim teknoloji şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde tescil edilen KIDILISH markası dijital ebeveynlik ve çocuk gelişimi eğitimi hizmeti sunmak üzere dijital platformlarda yer almaktadır.

haticedogansudas.com'da blog yazmaya ek olarak, podcast’lar ve videolar yayınlamaktadır.

İş Yerinde Mindfulness Programı

Daha kısa seanslarımız, mindfulness (farkındalık) uygulamasının faydalarını tanıtmak için harika olsa da, uygulamaları yerleştirmek ve farkındalıktan en iyi şekilde yararlanmak zaman, çaba ve istikrar gerektirir. İşyerinde Mindfulness Kursu, insanların farkındalık uygulamalarını derinleştirmelerine yardımcı olur.

Bu kursta, bir dizi farklı mindfulness pratiği öğretiyoruz ve bunların evde ve işte katılımcıların yaşamları için önemini ortaya koyuyoruz.

Kurs uygulamalı ve etkileşimlidir. Katılımcıların her gün 20 dakikaya kadar evde pratik yapmaya istekli olmaları beklenir.


Katılımcılar her hafta ilerledikçe, zihinlerinin deneyimlerini nasıl şekillendirdiği ve nasıl daha akıllı seçim yapabilecekleri hakkında daha fazla şey öğreneceklerdir.

İş yerinde ve evdeki yaşamlarında stres etkenlerini daha etkili bir şekilde yönetmek konusunda becerileri gelişecektir. Mindfulness uygulamalarının iş dünyasının gerektirdiği becerileri nasıl artırabileceğini anlarlar.

Üzerinde durulacak temel konular şunlardır:

  • Odaklanmak
  • Kendi ve başkalarının duygularını yönetebilmek
  • Denemek ve yeni bakış açıları benimsemek
  • Değişen koşullara uyum sağlamak ve dayanıklılığı arttırmak
  • Stres yönetimi
  • Öz şefkat ve nezaket geliştirmek


6 Hafta boyunca * haftada 1 gün 75 dakikalık oturumlar


Çalışan herkes için uygundur.


Eğitimin başlangıcında ve sonunda, bir beceri değerlendirme testi uygulanacaktır. Bu test, eğitiminizin başarısını ölçmek için kullanılacaktır.

Hatice Doğan Südaş
Akademisyen, Girişimci ve Yazar
5 Ders
45 Öğrenci

<p> Hatice Doğan Südaş, iş dünyası, teknoloji ve psikoloji alanlarının kesiştiği konular hakkında ders verir, danışmanlık yapar ve yazılar yazar. Hatice Doğan Südaş Çukurova Üniversitesi’nde Pazarlama Ana bilim dalında öğretim üyesidir. </p> <p> 2019 yılında Teknokent’te BEINMINDS Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim teknoloji şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde tescil edilen KIDILISH markası dijital ebeveynlik ve çocuk gelişimi eğitimi hizmeti sunmak üzere dijital platformlarda yer almaktadır.</p> <p> haticedogansudas.com'da blog yazmaya ek olarak, podcast’lar ve videolar yayınlamaktadır. </p>
Beinminds Çevrimiçi

Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete Başla