Eğitim Hakkında

Mindfulness (Farkındalık) yaşamı değiştirir.
Bundan tam olarak yararlanmak için zaman içinde pratik yapmak gerekir. Önemli olan bir başlangıç yapmaktır ve bu tek seferlik oturumlar insanlara bir deneyim ve uygulamanın neyle ilgili olduğu konusunda biraz anlayış sağlar.

Oturumlar, mindfulness (farkındalık) uygulamasının teorisini, bilimini ve faydalarını hem pratik hem de etkileşimli bir şekilde tanıtır. Katılımcılar tipik olarak birkaç kısa farkındalık uygulaması öğrenir ve bunlarla ilgili deneyimlerini grup içinde tartışma fırsatına sahip olurlar.

Hepsine, evde pratik yapmaya devam etmelerine yardımcı olan indirilebilir ses kaynaklarına bir bağlantı verilir.

60 ila 90 dakika uzunluğunda oturumlar düzenlenir.

Eğitim İçeriği

Katılımcılar, mindfulness’ın (farkındalığın) ve mindfulness uygulamalarının potansiyel faydalarının gerçekte ne olduğu ve ne olmadığı hakkında çok daha iyi bilgilendirilecektir.

Dikkat pratiği yapmanın aşağıdakileri yapma yeteneklerini nasıl artırabileceğini anlayacaklardır:

  • Odaklanmak
  • Empati kurmak
  • Kendi duygularını düzenlemek
  • Denemek ve yeni bakış açıları benimsemek
  • Değişen koşullara uyum sağlamak

Ve öğrendiklerinden hem iş hem de ev hayatında yararlanmanın faydalarını keşfedeceklerdir.

Eğitim Süresi

90 dakika

Karşılıklı Paylaşım

Katılımcının soruları veya deneyimleri eğitim konuları çerçevesinde ele alınır ve geribildirimler paylaşılır

*Eğitim sonunda verilecek olan Katılım Belgesi, katılımcılara dijital araçlarla teslim edilecektir.

*Katılımcılarla sunum konularını içeren eğitim kitapçığı paylaşılacaktır.

Kimler katılabilir?

Çalışan herkes için uygundur.

Program Takvimi

Hafta içi grubu: 18 Ekim 2022 (19:00 - 20:30 Salı)
Hafta sonu grubu: 22 Ekim 2022 (11:00 - 12:30 Cumartesi)

Ücret Bilgisi

Program Ücreti: 250 TL+ KDV

KDV oranı %18'dir.
Program bedeli havale/EFT ile veya kredi kartlarıyla ödenebilmektedir.
Katılımcılar, program ödemesini tamamlamadan kesin kayıt yaptırmış sayılmazlar.
Faturanız, eğitim gerçekleştikten sonra düzenlenmektedir.
Beinminds, yürütmeyi planladığı programların iptal/erteleme/değişiklik hakkını katılımcılara program başlangıç tarihinden 5 iş günü öncesinde bildirimde bulunmak koşulu ile saklı tutar.
Program başlama tarihinden 5 iş günü öncesine kadar Beinminds’a yapılan yazılı iptal başvurusu halinde katılım bedeli iade edilir.
Eğitim başlangıç tarihine 5 iş günü daha az kaldığı durumda yapılan iptal başvurularında ücret iadesi yapılmaz.

Lokasyon

Sanal Sınıf

Kayıt İçin tıklayın

Hatice Doğan Südaş
45 Öğrenci
4 Ders
Hatice Doğan Südaş, kullanıcıların hayatlarını iyileştiren ve fayda sağlayan ürünlere ve hizmetlere yatırımlar yapmaya devam etmektedir.
Akademisyen, Girişimci ve Yazar

Hatice Doğan Südaş, iş dünyası, teknoloji ve psikoloji alanlarının kesiştiği konular hakkında ders verir, danışmanlık yapar ve yazılar yazar. Hatice Doğan Südaş Çukurova Üniversitesi’nde Pazarlama Ana bilim dalında öğretim üyesidir.

2019 yılında Teknokent’te BEINMINDS Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim teknoloji şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde tescil edilen KIDILISH markası dijital ebeveynlik ve çocuk gelişimi eğitimi hizmeti sunmak üzere dijital platformlarda yer almaktadır.

“İş Yerleri Perspektifinden MINDFULNESS” adlı kitabın yazarıdır. MINDFULNESS eğitimleri düzenleyerek liderlerin ve çalışanların en yüksek performansı getirecek davranışsal ve kişisel becerileri edinmesine yardımcı olmaktadır.

haticedogansudas.com'da blog yazmaya ek olarak, podcast’lar ve videolar yayınlamaktadır.

Katılımcılarımızdan Geri Dönüşler
SANEM AKYOL | İnsaat Yük. Mühendisi - ADARYA MÜHENDİSLİK
İş hayatımın ve günlük hayatımın koşuşturmacasında bir an durmak hiç aklıma gelmezdi. Sıkıştığımı hissettiğim anlarda bir an durmak, hiç düşünmediğim ve aklıma gelmeyen çözümler bulmamı sağladı. Mindfulness eğitimi sakinleşmek ve sakin kalmakla ilgili kazanımları sağladı benim için... Bir durup, mevcut duruma bakmak iyi geldi mindfulness eğitiminden sonra…
ASLIGÜL YAMAN | Takım Lideri - ENERJİSA
Yapıcı ve samimi bir eğitim süreciydi benim için. İçinde bulunduğum duyguları fark ettiğimde, sorunu çözmeye daha odaklandığımı fark ettim. Eğitimle birlikte iş hayatıma ve günlük hayatıma adapte ettiğim basit ama etkili mindfulness egzersizleri kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Öğrendiğim ve geliştirmeye çalıştığım bilinçli farkındalığın avantajını en fazla iş hayatının getirdiği stresli kriz anlarında ve işten eve döndüğümde çocuklarımla yaşadığım iletişim zorluklarında gördüğümü söyleyebilirim. Bu oldukça yararlı eğitim için teşekkür ederim.
KÜBRA ASLAN | Dış Ticaret Uzmanı
Mindfulness eğitimi, olaylara farklı açıdan yaklaşabilmemi ve yorumlamamı sağladı. Olaylar ve durumlara verdiğim tepkileri ölçme fırsatı sundu. Çevremde olup bitenlerle ne kadar ilgiliysem kendime ve duygularıma o kadar ilgisizdim. Kendimi dinlemeyi öğrendim. Yapılan pratikler zihnimi ve bedenimi rahatlatıp ana odaklanmam hususunda çok büyük katkı sağladı. Hangi duyguda hangi tepkiyi verdiğimin farkına vardım. Deneyimler esnasında vücudumdaki değişimleri fark ederek o duygunun ya da deneyimin hem zihnim hem de bedenim üzerindeki etkisini fark etmemi sağladı. İş hayatım ve gündelik hayatım için çok önemli kazanımlar edindim.
Benzer Eğitimler
Mindful Liderlik Oturumu
Hatice Doğan Südaş
14
20
Stratejik Pazarlama Yönetimi
Hatice Doğan Südaş
14
20
Mindful Lider Programı
Hatice Doğan Südaş
14
20
İş Yerinde Mindfulness Programı
Hatice Doğan Südaş
14
20