Hatice Doğan Südaş
Akademisyen, Girişimci ve Yazar
5 Ders
45 Öğrenci

Hatice Doğan Südaş, iş dünyası, teknoloji ve psikoloji alanlarının kesiştiği konular hakkında ders verir, danışmanlık yapar ve yazılar yazar. Hatice Doğan Südaş Çukurova Üniversitesi’nde Pazarlama Ana bilim dalında öğretim üyesidir.

2019 yılında Teknokent’te BEINMINDS Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim teknoloji şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde tescil edilen KIDILISH markası dijital ebeveynlik ve çocuk gelişimi eğitimi hizmeti sunmak üzere dijital platformlarda yer almaktadır.

haticedogansudas.com'da blog yazmaya ek olarak, podcast’lar ve videolar yayınlamaktadır.

Yüksek Performans ve Dayanıklılık İçin Mindfulness Oturumları

Mindfulness (Farkındalık) yaşamı değiştirir.
Bundan tam olarak yararlanmak için zaman içinde pratik yapmak gerekir. Önemli olan bir başlangıç yapmaktır ve bu tek seferlik oturumlar insanlara bir deneyim ve uygulamanın neyle ilgili olduğu konusunda biraz anlayış sağlar.

Oturumlar, mindfulness (farkındalık) uygulamasının teorisini, bilimini ve faydalarını hem pratik hem de etkileşimli bir şekilde tanıtır. Katılımcılar tipik olarak birkaç kısa farkındalık uygulaması öğrenir ve bunlarla ilgili deneyimlerini grup içinde tartışma fırsatına sahip olurlar.

Hepsine, evde pratik yapmaya devam etmelerine yardımcı olan indirilebilir ses kaynaklarına bir bağlantı verilir.

60 ila 90 dakika uzunluğunda oturumlar düzenlenir.


Katılımcılar, mindfulness’ın (farkındalığın) ve mindfulness uygulamalarının potansiyel faydalarının gerçekte ne olduğu ve ne olmadığı hakkında çok daha iyi bilgilendirilecektir.

Dikkat pratiği yapmanın aşağıdakileri yapma yeteneklerini nasıl artırabileceğini anlayacaklardır:

  • Odaklanmak
  • Empati kurmak
  • Kendi duygularını düzenlemek
  • Denemek ve yeni bakış açıları benimsemek
  • Değişen koşullara uyum sağlamak

Ve öğrendiklerinden hem iş hem de ev hayatında yararlanmanın faydalarını keşfedeceklerdir.


90 dakika


Çalışan herkes için uygundur.


Eğitimin başlangıcında ve sonunda, bir beceri değerlendirme testi uygulanacaktır. Bu test, eğitiminizin başarısını ölçmek için kullanılacaktır.

Hatice Doğan Südaş
Akademisyen, Girişimci ve Yazar
5 Ders
45 Öğrenci

<p> Hatice Doğan Südaş, iş dünyası, teknoloji ve psikoloji alanlarının kesiştiği konular hakkında ders verir, danışmanlık yapar ve yazılar yazar. Hatice Doğan Südaş Çukurova Üniversitesi’nde Pazarlama Ana bilim dalında öğretim üyesidir. </p> <p> 2019 yılında Teknokent’te BEINMINDS Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim teknoloji şirketini kurmuştur. Bu şirket bünyesinde tescil edilen KIDILISH markası dijital ebeveynlik ve çocuk gelişimi eğitimi hizmeti sunmak üzere dijital platformlarda yer almaktadır.</p> <p> haticedogansudas.com'da blog yazmaya ek olarak, podcast’lar ve videolar yayınlamaktadır. </p>
Beinminds Çevrimiçi

Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete Başla