MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

**İşbu Kullanım Koşulları ve Mesafeli Satış Sözleşmesi (bundan böyle kısa olması amacıyla “Koşullar” olarak anılacaktır), beinminds.com (bundan böyle kısaca “Site ve/veya platform” olarak anılacaktır) ile Siteyi ziyaret eden kişi arasında (bundan böyle “Ziyaretçi ve/veya kullanıcı” olarak anılacaktır) “Ziyaretçi/Kullanıcı’nın işbu Koşulları anladığını ve kabul ettiğini beyan ettiğine yönelik gerçekleştirdiği elektronik onayı ile yürürlüğe girmiştir.

1.Taraflar

1.1.Satıcı

Ticari Unvan: BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: BALCALI MAH. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BALCALI KAMPÜSÜ BLV. TEKNOKENT B BLOK NO: 17 İÇ KAPI NO: 07 SARIÇAM/ ADANA

E-mail: info@beinminds.com

Beinminds.com, BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından işletilmektedir.

1.2.Alıcı (“Tüketici”)

beinminds.com isimli web sitesi üzerinden ilgili hizmetleri online olarak satın alan gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.

Adı-Soyad/Unvan:
Adres:
Telefon:
E-mail:

2.Konu ve Kapsam

1. a) İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (‘’Sözleşme’’) Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’e uygun olarak düzenlendiğini bildirmek isteriz. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’ten kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

2. b) Alıcı’nın, BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ait beinminds.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

3. c) İşbu sözleşmenin konusu, TÜKETİCİ’nin beinminds.com/ internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığını web sitesinde yer alan hizmetleri ve ifası ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

4. d) ALICI, SATICI’nın isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri, satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde SATICI tarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

5. e) beinminds.com sitesinde/platformunda yer alan ön bilgilendirme ve ALICI tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

3.Sözleşme Konusu Ürün / Ödeme / Teslimat Bilgileri

1. a) Elektronik ortamda alınan hizmet/hizmetlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda belirtildiği gibidir. Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan kişi aynı olmak zorundadır. Aşağıda yer alan bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı alıcı kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu alıcı kabul eder.

2. b) SATICI gerekli gördüğü durumlarda, ALICI’nın vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. SATICI siparişte sorun tespit ettiği durumlarda ALICI’nın vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden ALICI’ya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 7 (yedi) gün süreyle dondurur. ALICI’nın bu süre zarfında SATICI ile konuyla ilgili olarak iletişime geçmesi beklenir. Bu süre içerisinde ALICI’dan herhangi bir cevap alınamazsa SATICI, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder.

4.Sözleşme Tarihi ve Mücbir Nedenler

1. a) Sözleşme tarihi, alıcı tarafından siparişin verildiği tarihtir.

2. b) Sözleşmenin imzalandığı tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. (beinminds.com üzerinden)

Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep durumu 30 (otuz) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğmuş olacaktır.

5.Satıcının Hak ve Yükümlülükleri

a) Satıcı, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

b)18 (on sekiz) yaşından küçük kişiler ailesinin onayı ve velisi aracılığıyla beinminds.com üzerinden alışveriş yapabilirler. Satıcı, alıcının sözleşmede belirttiği yaşının doğru olduğunu esas alacaktır. Ancak alıcının yaşını yanlış yazmasından dolayı satıcıya hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemeyecektir.

c) Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ve beinminds.com platformu sorumlu değildir. Buna istinaden satıcı, internet sitesindeki sistemden, dizayndan veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak alıcının satıcıdan hak iddiasında bulunamayacağını bildirmek isteriz.

d) beinminds.com kredi kartları ve banka kartları ya da banka havalesi ve eft ile alışveriş yapılabilir formattadır. Sipariş tarihinden itibaren 3 (üç) üç iş günü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemlerinin kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz.

6.Alıcının Hak ve Yükümlülükleri

a) Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

b) Alıcı, sipariş vermekle birlikte iş sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

c) Alıcı, beinminds.com internet sitesinden satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödeme şekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde bilgi sahibi olduğunu bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

d)Bir önceki maddeye bağlı olarak Alıcı, ürün sipariş ve ödeme koşullarının, ürün kullanım talimatlarının, olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu beinminds.com sipariş/ödeme/kullanım prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

e) Alıcı, aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder.

7.Sipariş / Ödeme Prosedürü

7.1.Sipariş

a) Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı (Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarları) alıcı tarafından onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının posu üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş Onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz.

b) Süreçteki herhangi bir aksama durumu ya da kredi kartı ile ilgili ortaya çıkabilecek problemler alıcıya sözleşmede belirttiği telefon/faks/e-mail yollarından biri veya bir kaçı kullanılmak sureti ile bildirilir. Gerekirse alıcıdan bankası ile görüşmesi istenebilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) satıcı hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

c) İstisnai olarak haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok problemi ile karşılaşılması durumunda alıcı hemen açık ve anlaşılır bir şekilde bilgilendirilip onay vermesi durumunda alıcıya eşit kalitede ve fiyatta başka bir hizmet gönderilebilir ya da alıcının arzusu ve seçimi doğrultusunda; yeni başka bir hizmet alması desteklenir, ürünün stoklara girmesi ya da teslime engel diğer engelin ortadan kalkması beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir.

d) Sözleşme konusu malın teslim yükümlülüğünün yerine getirilmesinin imkânsızlaştığı hâllerde alıcı bu durumdan haberdar edilerek ödemiş olduğu toplam bedel en geç yirmi (20) gün içinde kendisine iade edilerek sözleşme iptal edilir. Böyle bir durumda alıcının satıcıdan ilave herhangi bir maddi ve manevi zarar talebi olmayacaktır.

7.2.Ödeme

a) beinminds.com, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı belirtilen bankaya hesaplarına havalesini (EFT’sini) yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri’nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

b) Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı ’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı ‘ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

c)Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

SÖZLEŞME KONUSU HİZMET, ÖDEME VE İFAYA İLİŞKİN EK BİLGİLER:

a) Sözleşme konusu hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri Hizmetin Detayı Adet Satış Bedeli (KDV hariç toplam Türk Lirası) Vadeli Satış Bedeli (KDV hariç toplam); Vadesiz Sipariş özeti sayfasında sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi (ilgili hizmetin sunumu sırasında ve ilgili hizmetin satın alma süreci tamamlandıktan sonra) bulunmaktadır.

b) Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

c)Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, TÜKETİCİ, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve TÜKETİCİ arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ayrıca, Kredili satış imkanının Bankalar tarafından sadece Banka Müşterisi olan TÜKETİCİ ‘ye sağlanması nedeniyle, TÜKETİCİ, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve TÜKETİCİ arasındaki Anında/Mesafeli Alışveriş Kredisi sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kredi verme ve detaylı ödeme planının oluşturulması Bankanız inisiyatifindedir.

8.Sevkiyat / Teslimat Prosedürü

8.1.Sevkiyat

a) beinminds.com platformunda yer alan hizmet alanlarına yönelik herhangi bir sevkiyat durumunu gerektirecek kazanım yoktur.

8.2.Teslimat

a) Sipariş Onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren ilgili hizmetin gerçekleştirme süresi en geç 30 (on otuz gün) gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla 10 (on) gün uzatılabilir.

b) Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler/hizmetler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri beinminds.com e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

9.Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

9.1.Ürün İade

a) Alıcı malı teslim aldıktan sonra 7 (yedi) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen Satıcı ‘ya ait 2 nüshalık faturanın eksiksiz bir şekilde ürün ile birlikte satıcıya göndermesi gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.

b) Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.

c) Alıcının cayma hakkını kullanması halinde satıcı, cayma bildirimini içeren faturanın ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç 20 (yirmi) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.

d) Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa satıcıya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmesi gerekir.

Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya TÜKETİCİ ‘ye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, Tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

EK BİLGİLENDİRMELER:

a) Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak info@beinminds.com adresine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı satıcı ile iletişim sürecini yönetir. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.

b) Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan beinminds.com’da iletişim sayfasında da yer alan info@beinminds.com mail adresine iadeli taahhütlü mektup ile bildirim yaparak tarafımızı bilgilendirebilir ve cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

c) Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: Alıcı ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka alıcıya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcının kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Alıcının satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

d) Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, alıcının Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Madde 10- Gizlilik:

a) Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

b) Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

c) Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

d) Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderilebilir. Bu sözleşmeyi kabul etmesiyle kişi bu maddeyi kabul eder.

Madde 11: Genel Yaklaşım:

a) beinminds.com platformunu kullanan kullanıcı portal (web sitesi) üzerinden kayıt aşamasından sonra veya önce incelemesine sunulan ürün ve hizmetleri, portalda (web sitesi) belirtilen şartlar ve fiyatlar ile satın almayı, BEINMINDS (beinminds.com) ise ödemeyi yapılan hizmeti ödeme işlemi tamamlanma aşamasından sonra kullanıcıya sunmayı kabul ve taahhüt eder.

b) BEINMINDS (beinminds.com), BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

c) BEINMINDS (beinminds.com), kullanıcının tüm haklarından, sözleşme konusu hizmetlerden, gerekli ödemeleri yapmak ve üyelik şartlarını yerine getirmek şartıyla Beinminds’ın sunduğu hizmetlerde,eğitimlerin çevrimiçi/online olarak gerçeklemesini peşinen kabul ve taahhüt eder.

d) Elektronik Ödeme Güvenliği BEINMINDS (beinminds.com)’da sunulan ürün veya hizmetlere ulaşmakta kullanılan kullanılan dijital ödeme yöntemlerine ilişkin olarak Türkiye’de yürürlükte bulunan mevzuat çerçevesinde elinden gelen özeni göstereceğini ve ödeme güvenliğini en üst düzeyde sağlamaya gayret edeceğini peşinen kabul ve taahhüt eder.

e) TÜKETİCİ, beinminds.com internet sitesinde sözleşme konusu hizmetlere ilişkin ön bilgileri okuyup detaylı bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

f) Hizmet sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde ifa edilecektir. Hizmetin ifa edilmesi anına kadar tüm sorumluluk SATICI ‘ya aittir.

g) Sözleşme konusu hizmet, TÜKETİCİ ‘den başka bir kişi/kuruluşa ifa edilecek ise, ifa edilecek kişi/kuruluşun ifayı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

h) Sözleşme konusu hizmetin ifası için işbu sözleşmenin bedelinin TÜKETİCİ ‘nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ifa yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

ı) Hizmet ifasından sonra TÜKETİCİ ‘ya ait kredi kartının TÜKETİCİ ‘nin kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun hizmet bedelini SATICI ‘ya ödememesi halinde, TÜKETİCİ ‘nin kendisine teslim edilmiş olması durumunda hizmet bedeli TÜKETİCİDEN tahsil edilecektir.

Madde 12- Yürürlük:

12 (on iki) maddeden ibaret bu Sözleşme, Taraflarca okunarak, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve derhal yürürlüğe girmiştir.

SATICI: BEINMINDS BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ //beinminds.com

ALICI: beinminds.com web sitesi üzerinden hizmet alımı yapan kullanıcıdır.

TARİH: Kullanıcının ödemeyi gerçekleştirdiği tarihin sözleşme başlangıç tarihi olarak kabul edileceğini bildirmek isteriz.