Hakkımızda

Beinminds proje, eğitim, yazılım ve danışmanlık hizmetleri sağlamak amacıyla 2019 yılında Çukurova Teknokent bünyesinde kurulmuştur.

Beinminds, yalnızca gelir ve karlılığa dayalı olarak değil, aynı zamanda gezegendeki herkesin yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olan işletmeleri desteklemek için kesin bir istekle iş yapılabileceği inancıyla kuruldu. Liderlik ekibinin yanı sıra Beinminds ile çalışan herkesin DNA'larına işlenen başkalarına yardım etme felsefesi vardır ve yaptığımız her şeyde mükemmelleşmemiz için bizi harekete geçiren ve ilham veren şey budur.

beinminds hakkımızda

Geniş bir bakış açısıyla teknolojik gelişmeleri yakalamak ve trendlere uyum sağlamak isteyen, gelişen, dönüşen kurum, kuruluş ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz.

Günümüz dünyasında birçok kez işletmeler, endüstrilerinde hakimiyet için savaşmakla meşguldür ve genellikle finansal ölçütler uğruna, belirtilen misyonlarını bir kenara bırakırlar. Beinminds, yalnızca “daha sağlıklı” bir sonuç için değil, ortak bir hedef için birlikte çalışmaya odaklanmıştır.

İş metriklerinin arkasında insanlar olduğunu ve herhangi bir işte farkı yaratanların bu insanlar olduğunu inanıyoruz. Başarılı sonuçların çalışan performansı ve mutluluğuyla doğru orantılı olduğu bilincindeyiz. Bu bakış açımızın tüm Beinminds çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla buluşabilmesi için çalışan performansı ve mutluluğunu arttıracak eğitimler ve hizmetler de sunuyoruz. Eğitim, proje ve hizmetlerimizi sunarken, iş dünyasında güvenilir bir ortak olmaya çalışıyoruz.

Beinminds, pozitif değer sağlayan tüm projelerinde profesyonel ve yüksek kaliteli hizmetler ve ürünleri sağlamayı hedeflemektedir. Paydaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz işlerde, ücretli reklamcılık, arama optimizasyonu, web sitesi analitiği ve sosyal medya pazarlama stratejileri için en yüksek kalitede danışmanlık, uygulama, yönetim ve destek hizmetleri aracılığıyla çevrimiçi ortamda daha fazla görünürlük kazanmalarına ve bunları belirlemelerine yardımcı olmak için deneysel olarak kanıtlanmış ve etkili dijital pazarlama teknikleri kullanıyoruz.

Yenilikçi, esnek ve öğrenme kültürüne dayalı yaklaşımımız teknolojiye ve trendlere ayak uydurmamıza ve bu etkiyi yürüttüğümüz tüm çalışmalara yansıtmamıza olanak tanıyor.

Başta KOSGEB olmak üzere kamu ve özel sektör destekli fonlar aracılığıyla yazılım ve teknoloji alanında yürüttüğümüz Ar-Ge projeleriyle kendimizi sürekli güncel ve dinamik tutuyoruz.

Beinminds Akademi kapsamında kişi ve kurumlara yönelik nitelikli eğitimleri, farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik özelleştiriyoruz. Teorik bilgiyi sektörel bazlı ve gündelik rutinimizin bir parçası olarak kullanabileceğimiz uygulamalı çalışmalarla destekliyoruz.