Web Tasarımı

Ortalama bir ziyaretçinin siteniz hakkında bir kanıya varması ne kadar zamanını alır?

Birkaç dakika mı, belki birkaç saniye mi? İnsan beyninin objeleri algılama ve hakkında bir fikir edinmesi bir çoğumuzun düşündüğünden çok daha kısa olabilir. Yaklaşık 2 saniye!

Evet ortalama bir ziyaretçi 2 saniye gibi kısa bir zamanda sizin belki de günlerce, haftalarca üzerinde çalışarak hazırlanan siteniz ve dolayısıyla şirketiniz hakkında bir düşünceye sahip oluyor. Kabul etmesi zor bir gerçek fakat yine de gerçek.

Siteniz hakkında bir kanıya varması gereken bir ziyaretçi değil de bir tarayıcıysa ne kadar hızlı olmamız gerekiyor? Tarayıcılar web siteler hakkında milisaniyeler içerisinde karar verme yetisine sahiptir.

Hem insan beyni hem de tarayıcıların kanılarını şekillendiren yapay zekaya beğendirebileceğimiz bir siteniz olsun istemez miydiniz? Beinminds olarak işinizin kalitesini ve verdiğiniz emeğin karşılığını verecek web sitesini sizin için tasarlıyoruz.

Süreçlerimiz

Tanılama

Mevcut veya gelecekteki işinizi başarıya götürecek ideal web site tasarımının sınırlarını çizmemiz önemli. Bu aşamada bize işiniz ya da iş planınızla alakalı ne kadar detay verirseniz bizim için o kadar iyi.

Planlama

Sitenizin amacına yönelik web sitesi tasarım planı çıkarmak gelecekte alacağınız başarılı sonuçların en önemli adımlarından biridir. İş hedeflerinizle ziyaretçilerin beklentilerini buluşturacak tasarımı planlıyoruz.

Geliştirme

Web tasarımını tamamladıktan sonra projenizin yazılım aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte projeniz için atanan proje yöneticisi ve ilgili yazılımcılarla düzenli fikir alışverişinde bulunarak sitenizi şekillendiriyoruz.

Test & Optimizasyon

Site kullanıma sunulmadan çok önce ve yayına girene kadar, Beinminds çalışanları hataların yanı sıra kullanıcı deneyimi ve ödeme sorunlarını da test ediyoruz. Web sitenizi ancak ziyaretçileriniz sorunsuz kullanabileceği seviyedeyse lansmanını yapıyoruz.

Web Sitesi Neden Önemlidir?

Aradığınız bir ürünün aynısını satan 2 mağaza hayal edelim. Birinin vitrini özenle hazırlanmış, tüm detaylarıyla müşterin ilgisini çekecek şekilde düzenlenmiş olsun. Bir diğerinin ise bakımsız, eski ve ürünü görmekte bile zorlandığımız bir vitrini olsun. Her iki mağazada yer alan ürün aynı olmasına rağmen mağazanın önünden geçen birçok müşterinin ilgisini özenle hazırlanmış olanın çekeceğini kendi davranışımızın ne olacağını da düşünerek kolayca söyleyebiliriz.

Web siteleri de aynı mağaza örneğinde olduğu gibi işimiz ve kalitesi hakkında ziyaretçilerde ilk izlenimi yaratacak bir vitrindir.

İlk izlenimler bilinçli ya da bilinçsiz şekilde tercihlerimize dönüşebilir. Söz konusu işimiz ve web sitesi olduğunda ilk izlenimlerin gücü hayatın birçok noktasına oranla daha da güçlüdür.

İlk izlenimler önemlidir ve web tasarımı söz konusu olduğunda bu ifade güçlüdür.

Araştırmalara göre, insanların yarısından fazlasının bir web sitesinin tasarımının bir şirketin güvenilirliğini yansıtan 1 numaralı gösterge olduğunu söylemektedir.

Web sitemiz bizim için 24 saat çalışan bir mağazadan farksızdır. Birçok tüketici için işinizin, markanızın görsel olarak zihninde canlandırdığı tek platform olabilir. Sadece web sitenizi ziyaret etmesi bir ziyaretçinizin ürününüzü ya da hizmetinizi tercih etmesine neden olabilir.

Web sitenizin hedef kitlenizde güven oluşturduğundan ve işletmenizin sunduğu en iyi şeyleri gösterdiğinden emin olmak istiyorsunuz.

Renk tercihlerinizden, tasarımınız, reklam kullanımınızdan ve navigasyonunuz doğru kullanılmadığında kadar bir sürü temel faktör kullanıcı deneyiminizde etkin rol oynayabilir.

Ürününüzün kullanışlılığını vurgulamak için sektörünüzle ilgili bilginizden yararlanın. Yüksek kaliteli, son derece ilgi çekici bir web tasarımının sonucu, artan dönüşümler, geri dönen müşteriler ve gelişmiş etkileşimlerden oluşacaktır.

Web Tasarımı Hizmetlerimiz
Tasarım Yenileme
Bizim zaten web sitemiz var, yeniden site yaptırmaya ne ihtiyacımız var diye düşünmeyin. Günümüzde teknoloji ve kullanıcı trendleri çok hızlı değişiyor. Sitenizin tasarım ve kullanıcı deneyimi olarak güncelleme zamanı gelmiş olabilir. Hedef kitlenize çevrimiçi deneyimleri önemsediğinizi gösteren, modern bir web sitesine sahip olmak için geç kalmayın.
UI/UX Optimizasyonu
Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX), dönüşüm oranlarını iyileştirmenin iki önemli yönüdür. Hedef kitlenizin ihtiyaç duydukları bilgileri mümkün olduğunca açık ve verimli bir şekilde bulabiliyorlar mı? Kullanıcı deneyimini arttırmanız kullanıcı memnuniyeti ve dönüşüm oranlarında doğrudan pozitif etkiler yaratmak için önemlidir.
Mobile Uygun Tasarım
Web trafiğinin yani web sitesi ziyaretçilerinizin en az yarısı mobil cihazlar kaynaklıdır. Web siteniz mobil cihazlar için optimize edilmemişse neredeyse her 2 müşteriden 1 tanesinin memnun olmayacağı hatta kaybetmenize neden olacak senaryolar söz konusudur. Ekibimiz, mobil trafiğinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sektörünüzdeki en başarılı örnekleri web sitenizle birleştirir.
İhtiyaca Özel İşlevler
Sitenize standart işlevlerin yanı sıra olmazsa olmaz belirli bir özellik veya üçüncü taraf entegrasyonu gerekiyor? Sizin için oluşturabiliriz. İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve sitenizdeki eksik parçayı tamamlayacak işlevselliği size özel tasarlıyoruz ve entegre ediyoruz.
Dijital Pazarlama Entegrasyonu
Kullanıcı deneyimi açısından çok güzel tasarlanmış ve optimize edilmiş bir siteniz var. Tek eksiğiniz kullanıcı mı? 😊 Sitenizi harika tasarlanması otomatik olarak kullanıcı çekeceği anlamına gelmez. SEO, PPC, Sosyal Medya, Pazarlama, E-posta Pazarlama ve hemen hemen tüm diğer dijital pazarlama hizmetleri ve stratejileri sayesinde kullanıcıların sitenizin varlığından haberdar olmasını sağlıyoruz.
Coming from you
“Başarılarının sırrının projenizi, işinizi sizin kadar sahiplenen, katılımcı perspektifle, sizin için fikir üreten yol arkadaşları edindirerek ilerlemeleri olduğunu düşünüyorum. .”
Ajanslar ve danışmanlar ile yaşadığımız olumsuz tecrübeler ve verimsiz sonuçlar yüzünden in-house çözümler aramaya başlamıştık. Beinminds ile bu dönemde karşılaştık. Firmamızın hedeflerine birlikte yürüyebileceğimize bizleri ikna ettiler. Geçmiş tecrübelerimize benzer şeyler yaşayacağımızı düşünürken dijital işlerimiz konusunda şimdiye kadar en doğru kararı verdiğimizi fark ettik.

“Başarılarının sırrının projenizi, işinizi sizin kadar sahiplenen, katılımcı perspektifle, sizin için fikir üreten yol arkadaşları edindirerek ilerlemeleri olduğunu düşünüyorum. .”
Ajanslar ve danışmanlar ile yaşadığımız olumsuz tecrübeler ve verimsiz sonuçlar yüzünden in-house çözümler aramaya başlamıştık. Beinminds ile bu dönemde karşılaştık. Firmamızın hedeflerine birlikte yürüyebileceğimize bizleri ikna ettiler. Geçmiş tecrübelerimize benzer şeyler yaşayacağımızı düşünürken dijital işlerimiz konusunda şimdiye kadar en doğru kararı verdiğimizi fark ettik.

Web Analizi Talep Et

Organik trafiğinizi artırmak, yeni pazarlara yeni müşterilere ulaşmak ve daha fazla gelir elde etmek için bizimle çalışın.